• TuvART Haber

Istanbul Photo Awards Başvuruları Başladı

Anadolu Ajansı - AA tarafından yedinci defa düzenlenen uluslararası fotoğraf yarışması olan Istanbul Photo Awards 2021 başvuruları başladı. Son başvuru Mart 2021'de.Dünya çapındaki haber fotoğrafçılarının sıkı çalışmasını ve bağlılığını desteklemeyi amaçlayan yarışmanın ödülleri yanı sıra, uygulama tamamen ücretsizdir.


Şimdiye kadar dünyanın her yerinden foto muhabirlerinden büyük ilgi gören yarışma, 150 ulustan 11.000 fotoğrafçı, altı yıl içinde yarışmaya yaklaşık 110.000 fotoğraf gönderdi.


Başvurular http://istanbulphotoawards.com üzerinden kabul edilmektedir.


Yarışma sonuçları her yıl bir araya gelen jürinin karısı sonunda duyuruluyor.


Ödüllü fotoğraflar , dünyanın hemen her yerinden fotoğraf profesyonellerine gönderilerek İstanbul, Şanghay, New York, Viyana, Tokyo, Moskova gibi önemli galerilerdeki sergilerde sergilenecek olan fotoğraf kitabında da eserler yayınlanacak.


18 Aralık 2020 ve 18 mart 2021 tarihleri arasında yapılacak olan başvurular ücretsiz olarak yapılabilir.


Istanbul Photo Awards Kategorileri :


Tek Haber

Tek Sporlar

Hikaye Haberleri

Hikaye Sporları

Günlük Yaşam Hikayesi

Hikaye PortresiIstanbul Photo Awards Ödülleri :

* Tek Haber birincilik ödülü kazananı “Yılın Fotoğrafı” olarak aday gösterilecek, ödül alan kişi toplam 6.000 USD alacaktır.Istanbul Photo Awards Juri Üyeleri :

Yuri Kozyrev, Goran Tomasevic, Marion Mertens, Michel Scotto, Michel Scotto, Cameron Spencer, Ahmet Sel, Hasan Öymez, Fırat Yurdakul.4 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

Haber Bültenine Üye Olun

© 2020 TuvART Haber - Her hakkı saklıdır - Gizlilik ve Çerez Politikası  - Bize Ulaşın

TuvART Haber'e ait form doldurup onayladığınızda her türlü bülten, ticari, pazarlama iletileri almayı kabul etmiş sayılırsınız.

T