top of page

Pegasus Kayak Takımı Taşıma Kampanyası

27 Aralık 2023 ve 31 Mart 2024 tarihlerinde geçerli olan Pegasus kampanyası tüm yurtiçi, yurtdışı ve KKTC uçuşlarında kayak takımı taşıma hizmetinde geçerli %25 indirim avantajı sunuyor.


kayak

Kampanya Kuralları:


  • Şirketler, tüzel kişiler, ticari işletmeler ve son tüketici olmayanlar bu kampanyadan faydalanamayacaktır.

  • Kampanyadan bir kişi birden fazla kez yararlanabilecektir.

  • İşbu kampanya Pegasus ya da bir üçüncü kişinin sağlayacağı başka bir kampanya veya indirim kodu ile birleştirilebilir.

  • Kampanya kapsamında düzenlenen biletlerde yapılacak olan değişik ve/veya iptal işlemleri ilgili indirimli tutar üzerinden Pegasus Genel Kuralları’na uygun olarak gerçekleştirilecektir.

  • Kampanya kapsamında düzenlenen tüm biletler ile ilgili değişiklik, iptal ve iade kuralları ilgili ücret sınıfı için Pegasus Genel Kurallarında belirtilen değişiklik, iptal ve iade şartlarına tabidir.

  • Burada belirtilmeyen konularda Pegasus Genel Kuralları geçerlidir.

  • Pegasus, kampanya süresince kampanya kurallarında tek taraflı değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanya şartları, değişiklik öncesinde gerçekleştirilmemiş işlemler ile ilgili olarak herhangi bir hak oluşturmaz. Böyle bir durumda kazanılmış hak iddiasında bulunulamaz.

  • Kampanyadan uçuş bileti olan herkes yararlanabilir, katılım için Pegasus BolBol üyesi olunması gerekmemektedir.

  • Satın alım esnasında belirtilen fiyat, indirim uygulanmış fiyattır.Kampanya Hakkında Bilmeniz Gerekenler:


Kampanyanın Geçerliği Olduğu Satış Kanalı: Kampanya, Pegasus İnternet Sitesi (www.flypgs.com), Pegasus Mobil Uygulaması veya Pegasus Çağrı Merkezi üzerinden yapılan Kayak takımı taşıma hizmeti satın alımlarında geçerlidir.  Kayak takımı taşıma hizmeti ilgili uçuş için yapılan biletleme sırasında satın alınabilir. Kampanyadan yararlanabilmek için kayak takımı taşıma hizmeti, biletleme sırasında “Bagaj Seçimi” ekranı üzerinden “Spor/Müzik Ekipmanları” altında “Ekipman Ekle/ Düzenle” seçeneğine tıklanarak seçilmelidir. Kayak taşıma hizmeti biletleme sırasında seçilmemişse bilet satın alımı sonrasında Pegasus Çağrı Merkezi aranarak veya havalimanından Ek Ürün veya Hizmet olarak da satın alınabilecektir. 


Kampanya ile Tanımlanan İndirim Oranı: Kampanya ile Pegasus İnternet Sitesi (www.flypgs.com), Pegasus Mobil Uygulaması veya Pegasus Çağrı Merkezi üzerinden Kampanyanın Geçerli Olduğu Tarihlerde  yurtiçi, yurtdışı ve KKTC uçuşlarında satın alımı gerçekleştirilecek kayak takımı taşıma hizmeti bedeline %25 indirim uygulanacaktır.  Uçuşun aktarmalı olması halinde, kayak takımı taşıma hizmeti bedeline uygulanan %25 indirim aktarma kapsamındaki uçuşlara da uygulanacaktır.


Kampanyanın Geçerli Olduğu Hatlar: Kampanya tüm yurtiçi, yurtdışı ve KKTC uçuşları kapsamında gerçekleştirilecek kayak takımı taşıma hizmetleri için geçerlidir. Kampanya sadece Pegasus'un taşıyıcı olduğu uçuşlarda geçerlidir. Farklı hava yolları ile ortak icra edilen uçuşlar Kampanya kapsamı dışındadır.

2 görüntüleme0 yorum

Comentarios


Tuva, Tuvart, Tuva Art, Tuvart Haber

Haber

bottom of page