top of page

Sedat Peker Twitter'da Yeni Yayın Yaptı

Güncelleme tarihi: 5 Eyl 2021

Bir iki gün önce 7 Ağustos 2021 Cumartesi günü etkili bir mesaj serisi yapacağını sayfasından duyuran Sedat Peker, elli ayrı mesajdan oluşan yayınını Türkiye saatiyle 13:35'te yaptı.


Sedat Peket
Sedat Peket

Burhan Kuzu, Zindaşti ilişkilerine bolca ağırlık veren Peker, Aliye Uzun adlı kişinin Burhan Kuzu üzerindeki etkisinden bahsetti. Sedat Peker Twitter mesajlarından bazıları şöyle:"Kıymetli dostlarım, bugün uzun bir mesaj serisi yazacağım. Lütfen sıkılmadan bütün hepsini okuyun. Ayıracağınız sürenin boşa gitmeyeceğinin garantisini size şahsen veriyorum. Ülkemizdeki mevcut sistemin neden işlemediğini, neden çökmek üzere olduğunu bu mesaj dizisiyle sizlere anlatabileceğimi zannediyorum. "Bu resmin çekildiği buluşmada yapılan görüşmede "Zindaşti'ye Türk vatandaşlığını alabilir miyiz?" konuşuldu (Burhan Kuzu'nun devlet görevlileriyle bu konuyla ilgili yaptığı görüşmelerde bu şahsın tüm dünyada tanınan uyuşturucu baronu olması dolayısıyla mümkün olamayacağı söylendi)


Diğer yandan adli tıp raporu alınması, Cumhurbaşkanlığı İletişim Bakanlığının sahne olduğu telefon trafiği gibi konulara da kısa kısa değinen Peker, yayınını orman yangınlarına Kurtlar Vadisi'nden bir video anekdot ile son verdi.18 görüntüleme0 yorum

Comments


Tuva, Tuvart, Tuva Art, Tuvart Haber

Haber

bottom of page