top of page

SushiCo Üyelik Avantajları Nedir?

Restoran sayısını hemen ger geçen gün artıran SushiCo online platform üyeleri, her pazartesi %20, diğer günler ise saatlere göre farklı indirim hakkına sahip.


SushiCo, suşi

SushiCo Üyelik grupları var mı?

Evet, NINJA, SAMURAI ve GURU olmak üzere üç üyelik seviyesi bulunmaktadır.SushiCo NINJA üye kimdir ?

NINJA üyeler, www.sushico.com.tr ve mobil uygulama üzerinden verdikleri online siparişler doğrultusunda, son bir yılda toplam harcama tutarı 2.500 TL'ye kadar olan üyelerdir.


Ninja üyeler online siparişlerde, sipariş tutarları üzerinden o an sistem üzerinde tanımlı puan yüzdesi hesaplanarak puan kazanırlar. Yeni üye olan kullanıcılar Ninja olarak tanımlanır.
SushiCo SAMURAI Üye kimdir ?

SAMURAI üyeler, www.sushico.com.tr ve mobil uygulama üzerinden verdikleri online siparişler doğrultusunda, son bir yılda toplam harcama tutarı 2.501 TL ile 3.500 TL arasında olan üyelerdir.


Samurai üyeler online siparişlerinde, sipariş tutarları üzerinden kazanacakları puana ilave olarak + %5 puan kazanırlar.

SushiCo GURU Üye kimdir ?


GURU üyeler, www.sushico.com.tr ve mobil uygulama üzerinden verdikleri online siparişler doğrultusunda, son bir yılda toplam harcama tutarı 3.501 TL ve üzeri olan üyelerdir.


Guru üyeler online siparişlerinde, sipariş tutarları üzerinden kazanacakları puana ilave olarak + %10 puan kazanırlar.
SushiCo puan kazanımları ne zaman başlar?


SushiCo puan kazanımları sipariş onayından sonra aktif olmaktadır. Üyelik hesaplamaları gün sonunda yapılmaktadır.
SushiCo puan kazanımları hangi günlerde ve nasıl olur?


SushiCo puanları 1 TL = 1 puan kriteri ile hesaplanır. Tüm pazartesi günleri tüm gün ve her saat %20 SushiCo Puan kazanılır. Diğer günlerde saate göre puan kazanımı mümkündür. Buna göre her gün 11.30 ve 15.00 arası SushiCo siparişlerde %5 puan kazanılır. Diğer tüm günlerde 15.00 ve 18.00 arasında %10 puan kazanılır. 18.00 - 21.00 arası %5 ve 21.00 - 22.00 arası %10 olacak şekilde tüm günler için puan kazanmak mümkün.47 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


Tuva, Tuvart, Tuva Art, Tuvart Haber

Haber

bottom of page