top of page

Türkiye Hayat Emeklilik Ayrılma Talep Formu

Güncelleme tarihi: 4 May

Bireysel Emeklilik Sistemi (BES) ayrılma talep formları şirketlerin web sitesinde yayınlanmalıdır. Bazı markalar, müşterileri ile doğrudan iletişim halinde olması halinde formu iletebilir. Türkiye Hayat Emeklilik ayrılma talep formu için bu haberimizi okuyabilirsiniz.Türkiye Hayat Emeklilik

"LÜTFEN BES İŞLEMLERİNİZ İÇİN TUVART HABER'E BELGE GÖNDERMEYİNİZ."Türkiye Hayat Emeklilik, web sitesinde Ayrılma Talep Formunu yayınlamamaktadır. Bunun yerine iletişim bilgilerini yayınlamaktadır. EGM tarafından yayınlanan ayrılma talep formunu aşağıdaki adresten edinebilir ve başvurunuzu Türkiye Hayat Emeklilik'e yapabilirsiniz.


İstek, Öneri ve Şikayetleriniz için:

+90 (850) 202 20 20


Sigorta Fax:

(0212) 355 64 64


Emeklilik Fax:

(0212) 310 39 99


Sigorta:


BES - Bireysel Emeklilik:


Müşteri İletişim Merkezi:

Levent Mah. Çayır Çimen Sok. No:7 34330 Levent-Beşiktaş/İSTANBUL


Sağlık Sigortası İstek, Öneri ve Şikayetleriniz için:


Emeklilik Gözetim Merkezi (EGM) tarafından hazırlanan resmi web sitesinde yayınlanan şablon BES Ayrılma Talep Formu / BES Cayma Formuna bu adresten ulaşabilirsiniz.

ÖNEMLİ NOT: TuvART Haber, bir haber sitesidir ve BES şirketi değildir. Tüketiciye destek olmak amacıyla bilgi ve belge paylaşımı yapmaktadır. Destek için bizimle irtibat kurabilirsiniz ancak işlemlerinizi BES firmanızla yapmanız gerektiğini lütfen unutmayın.

"LÜTFEN BES İŞLEMLERİNİZ İÇİN TUVART HABER'E BELGE GÖNDERMEYİNİZ."


© TuvART Haber

20.495 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


Tuva, Tuvart, Tuva Art, Tuvart Haber

Haber

bottom of page